Знижки до -70% на попередню колекцію Sea to Summit
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мережа магазинів одягу та спорядження для активного відпочинку та екстремальних видів спорту
0
Мій кошик

Каталог товарів від бренду — Accapi

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Історія бренду Accapi: з любов'ю до традицій минулого та технологій майбутнього

В історії італійського бренду Accapi тісно переплелись передові технології та повага до традицій, прагнення до практичних рішень та пристрасна любов до фешн-естетики. Сьогодні компанія відома як один із світових лідерів з виробництва високотехнологічної термобілизни та спортивних шкарпеток. А почалася її історія з невеликого сімейного бізнесу та бажання створити ідеальний продукт.

50-ті: перші кроки у текстильному бізнесі

У 50-х роках минулого століття сім'я Кьяруттіні купує невелику фабрику в Північній Італії та запускає виробництво класичних чоловічих та дитячих шкарпеток. Вклад у текстильний бізнес, варто сказати, було дуже своєчасним: в період економічного буму 60-х виробництво стрімко розвивалося, і у союзі з підприємницьким талантом глави сімейства Бруно Кьяруттіні це стало основою стабільних дивідендів та подальшого розширення.

У 70-х роках до сімейного бізнесу приєднується молодше покоління. Син Бруно Клаудіо зосереджує увагу на експорті. Компанія виходить на нові ринки збуту та починає просування за кордоном.

80-ті: офіційне народження бренду та перехід на ринок спортивних товарів

1984-й стає офіційним роком народження компанії: Кьяруттіні засновують бренд Accapi та паралельно міняють вектор діяльності. Тепер фабрика випускає не масову, а спеціалізовану продукцію — технологічні шкарпетки для всіх видів спорту.

Такому розвитку подій, зокрема, сприяла активна популяризація активного способу життя у 80-х. У цей час зростає конкуренція серед виробників спортивних товарів, а шкарпетки стають повноцінною частиною екіпіровки. Accapi впевнено вступила у цю гонку. Незмінно висока якість продукції та регулярні технологічні новинки допомогли зміцнити позиції компанії на ринку та завоювати визнання як серед професійних спортсменів, так і серед аматорів.

2000-ті: у центрі уваги — термобілизна

Історія Accapi на межі тисячоліть запам'яталася, мабуть, одним із найяскравіших проривів у розвитку компанії. В асортименті бренду з'являється технологічна функціональна термобілизна. І хоча спортивні шкарпетки, як і раніше, залишаються бажаними, саме термобілизна Акапі стає знаковим продуктом бренду і впевнено завойовує любов аутдорників та спортсменів з усього світу.

Особливості термобілизни Accapi

Появі легендарної лінійки термобілизни Accapi передувало тотальне переоснащення виробничих потужностей та масштабні дослідження. Машинний парк поповнився обладнанням для найскладніших процесів — у тому числі, для виготовлення тканин зі складним типом плетіння, безшовних виробів, матеріалів із зональною компресією тощо. "другу шкіру".

Набір якостей цієї продукції вражає як на зорі її появи, так і зараз:

  • Зональна компресія.

  • Терморегуляція.

  • Висока повітропроникність.

  • Ефективне відведення вологи від тіла до зовнішніх шарів.

  • Підтримка м'язів, зниження вібрації та ризику розтягнень.

  • Антибактеріальні властивості.

  • Дренажний ефект.

  • Ідеальне прилягання при збереженні свободи дій.

  • Безшовний дизайн.

  • Мала вага при високій міцності.

І це лише основні фішки термобілизни Акапі. Компанія продовжує активні розробки та поповнює актив технологічними новинками. У тому числі, бренд представив лінійки термобілизни для різних видів спорту та умов використання. Читайте докладніше про колекції та технології термобілизни ACCAPI.

Здавалося б, куди вже ідеальніше. Але ACCAPI "добили" шанувальників ще одним козирем - стильним дизайном продукції. Фахівці бренду приділяють велику увагу поєднанням кольорів та деталям фасону, а також враховують останні модні тенденції. Вдало поєднати фешн та спорт – на таке, напевно, здатні лише італійці!

Компанія Accapi сьогодні

Вірність традиціям залишається одним із головних принципів у роботі Accapi. Біля керма компанії незмінно стоїть сім'я Кьяруттіні (уже в третьому поколінні!), а вся продукція, як і раніше, виробляється в Італії. У той же час, за більш ніж піввікову історію компанія зробила величезний стрибок у плані розвитку технологій і не має наміру зупинятися на досягнутому.

Сьогодні бренд Accapi представляють відомі спортсмени зі світовим ім'ям, у тому числі легендарний альпініст Сімоне Моро. У той же час, продукція Акапі залишається доступною для всіх любителів технологічної термобілизни в усьому світі, зокрема, і в Україні. Відвідайте магазин Shambala або зробіть замовлення на сайті, щоб оцінити італійську якість і “космічні” технології продукції Accapi!

Вгору