Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як вибрати синтетичний спальний мішок?
Синтетичний спальний мішок передбачає використання синтетичних волокон в якості утеплювача. Такий утеплювач прекрасно зберігає тепло, швидко сохне, практичний. Сучасні синтетичні спальники за своїми теплоізоляційними характеристиками практично не поступаються пуховим. При виборі спальника зі штучним утеплювачем необхідно визначитися з сезонністю його використання, формою і розмірами – це основні критерії. Далі в залежності від уподобань вибирається колір, сторона розташування блискавки, бренд.
Призначення синтетичних спальників
Основне призначення синтетичних моделей — це забезпечення комфортного сну в похідних умовах. Залежно від температурних даних і сезону розрізняють:
- Зимові призначені для використання в холодний сезон, сходжень. Як утеплювач використовуються синтетичні матеріали преміум-класу з порожнистих волокон (BHB-micro);
- Літні мають невелику кількість утеплювача і підходять для використання в теплу пору, в жаркому кліматі, для походів вихідного дня влітку. У більшості літні спальники з синтетичним наповнювачем мають компактні габарити і малу вагу;
- Весна-осінь використовуються в міжсезоння, іноді влітку під час трекінгу по горах, деякі моделі можна використовувати взимку.
Синтетичні матеріали, види
Всі синтетичні утеплювачі зберігають тепло за рахунок повітря, який здатні утримувати його волокна. При цьому чим тонше волокна утеплювача, тим більше повітря вони здатні утримувати, тим краще теплоізоляційні показники спальника. Можна виділити наступні утеплювачі:
- Утеплювач, що складається з товстих синтетичних волокон (синтепон), через що спальник з таким наповнювачем буде важким і громіздким. У сучасній outdoor-індустрії не популярний;
- Утеплювач з порожнистих волокон дозволяє зберігати тепло всередині осередків, використовується в спальниках середнього цінового сегмента, прикладом може бути Thermicfibre;
- Утеплювачі з мікроволокнами припускають використання волокон тонше 1тех, Вага 1 км такого волокна важить близько 1 г.це дозволило зменшити вагу і розміри спальника в складеному вигляді і при цьому зберегти високі теплоізоляційні показники, наближені до пуху. Популярним утеплювачем такого типу може бути BHB Micro.
Micra (6/1°C) Blizzard (4/-1°C) Tramp (11/7°C) Lite Mummy (14/10°C) |
|
Quest QuI (3/-3°C) Trailhead ThIII (-1/-7°C) Traverse TvIII (-4/-10°C) |
Всі Спальні мішки у каталозі магазину Shambala:
- Зимовий спальник
- Літні спальники
- Пухові спальники
- Спальники Кокони
- Спальники Ковдри
- Спальники Квілти
- Вкладиші в спальні мішки
- Демісезонні спальні мішки
Догляд за синтетичним спальним мішком
Для максимально тривалої служби синтетичного спального мішка необхідний правильний догляд в похідних умовах і вдома. У поході необхідно берегти спальник від намокання і забруднень. Добре провітрювати після сну і сушити після намокання.
Прання синтетичного спального мішка передбачає:
- Прання вручну, в крайньому випадку в пральній машині з горизонтальним завантаженням на делікатному режимі;
- В якості миючого засобу використовувати спеціальні рідкі або мильний розчин;
- Кілька полоскань до повного вимивання миючого засобу;
- Делікатний режим віджиму; спальник не можна викручувати;
- Сушку природним чином в добре провітрюваному приміщенні або біля вентилятора, направивши потік повітря на спальник.
Де купити синтетичний спальник в Україні?
Купити синтетичний спальний мішок можна в мережі магазинів Шамбала, розташованих у Вінниці та Дніпрі або в інтернет-магазині за доступними цінами і з швидкою доставкою в будь-яке місто України-Одесу, Харків, Львів, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Херсон.