Щоб спальник грів вас довгі роки, грамотно доглядайте за ним: вибирайте спеціальний миючий засіб і відповідний режим прання та сушіння з огляду на тип наповнювача (пух/синтетика).

Прання

Прати спальники необхідно в теплій воді (30°C), вручну або в пральній машині на режимі «Делікатне прання» з подвійним полосканням, без віджимання. Зверніть увагу, що прати спальні мішки у пральних машинах із вертикальним завантаженням не можна! Перед пранням застебніть блискавки і виверніть спальний мішок навиворіт. Використовуйте спеціальний засіб, який порекомендують наші продавці-консультанти — це може бути рідкий порошок для прання синтетичних або пухових спальників залежно від типу вашого виробу. Для прання та ополіскування синтетичних та пухових спальних мішків заборонено застосовувати пом'якшувачі тканини, кондиціонер та відбілювач.

Сушіння

Сушити спальник найзручніше в сушильній машині на найнижчій температурі. Для сушіння пухового спального мішка киньте в барабан 2-3 спеціальні кульки або тенісні м'ячі, щоб не допустити комкування пуху. Також можна сушити мішок на повітрі, розклавши його горизонтально між двома рушниками. Обов'язково перевертайте виріб кожні кілька годин для того, щоб пух не вилежувався і не набував прілого запаху.

Зберігання

Зберігайте чистий і абсолютно сухий виріб у складеному вигляді за кімнатної температури в добре вентильованому місці. Не використовуйте для цього компресійні мішки — вони не підходять для тривалого зберігання. Раз на місяць рекомендуємо змінювати положення спального мішка, щоб уникнути появи холодних зон.

Враховуйте особливості догляду за виробом, зазначені на етикетці:

  •  Прання за температури не вище 30°C.
  •  Делікатне прання.
  •  Не відбілювати.
  •  Хімчистка заборонена.
  •  Делікатні віджимання та сушіння або Не віджимати.
  •  Сушіння в сушильній машині заборонено.
  • Прасування заборонене.