Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мережа магазинів одягу та спорядження для активного відпочинку та екстремальних видів спорту
0
Мій кошик

Каталог товарів від бренду — Black Diamond

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Black Diamond - відомий у всьому світі виробник спорядження для альпінізму, лижного і гірських видів спорту, що базується в штаті Юта, США, а також має офіс в Інсбруку, Австрія. Black Diamond належить корпорації Clarus, яка також володіє Pieps і Sierra Bullets.

 

Cпорядження

Black Diamond Equipment розробляє і виробляє продукцію для альпінізму, лижного спорту і гірських видів спорту. Альпіністська продукція включає карабіни, відтяжки, ремені безпеки, активний і пасивний захист для скелелазіння, страхувальні пристрої, шоломи, льодові інструменти і піолети, кішки, льодоруби, болдерінгове взуття та обладнання для великих стін. Вони також виробляють лижне і лавинне обладнання. Туристичні товари компанії складаються з наметів, тентів, освітлення, трекінгових палиць і рюкзаків.

За всі ці роки Black Diamond викупила і інтегрувала у свою лінійку кілька компаній з виробництва спорядження, в тому числі Bibler Tents (1997), Ascension Climbing Skins (1999) і Franklin Climbing Products (1998). У 2010 році вони придбали Gregory Mountain Products, виробника рюкзаків, але пізніше продали його виробнику багажу Samsonite в 2014 році.

Black Diamond розробив інноваційне спорядження, звані Камалот і магнітні карабіни з автоматичним блокуванням.

Black Diamond кажуть, що вони також переробляють багато відходів, широко використовують енергію вітру і сонця і підтримують екологічні некомерційні організації.

 

Історія

Історія Black Diamond почалася в кінці 1950-х років, коли альпініст Івон Шуінар почав вручну кувати гачки і продавати їх з багажника свого автомобіля в долині Йосеміті. Гачки швидко набули репутацію якісних, і незабаром після цього в Вентурі, штат Каліфорнія, з'явилося обладнання Chouinard. На початку 1989 року, після кількох позовів про відповідальність за продукцію і триваючої відсутності рентабельності, Івон Шуінар оголосив компанію банкрутом.

Black Diamond була заснована 1 грудня 1989 року, коли активи Chouinard Equipment Ltd. були куплені групою колишніх співробітників компанії на чолі з (нині колишнім генеральним директором) Пітером Меткалфом і декількома зовнішніми інвесторами.

Меткалф перемістив компанію та її 45 співробітників з Вентури, штат Каліфорнія, до Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, у вересні 1991 року, щоб бути ближче до скелелазіння та лижних можливостей, наданих горами Уосатч.

У 1996 році Black Diamond Equipment Europe була заснована в Райнаху, Швейцарія, що зробило продукцію Black Diamond більш доступною по всій Європі.

У 2006 році Black Diamond Equipment Asia була заснована в Чжухаї, Китай, щоб служити як вторинним виробничим об'єктом, так і глобальним розподільним центром.

У травні 2010 року Black Diamond Equipment була придбана за $ 90 млн корпорацією Clarus, якій належить Armor Holdings, Inc., військовий оборонний підрядник. В результаті корпорація була перейменована і тепер публічно торгує під назвою Black Diamond, Inc. (BDE).

У 2015 році Black Diamond оголосила, що буде розширювати свої виробничі потужності в Юті.

У 2016 році вони оголосили, що перенесуть свою європейську штаб-квартиру з Райнаха в Інсбрук в Австрії.

Розгорнути
Вгору